ÜRÜN VE HİZMETLER

DenizFilo'da tüm müşterilerimiz özeldir... Premium hizmet paketi hizmetiniz de...

Filo Yönetim Hizmeti ile zaman kazandiririz.

DenizFilo, her türlü bakım, hasar, yol yardım, ikame araç, lastik, sigorta, vergiler, araç muayeneleri, para cezalari yönetimi ve bunlara dair danismanlik, bilgilendirme ve raporlama hizmetleri sunar.

Hasar Yönetimi hizmetimizle kötü gün dostuyuz.

DenizFilo, markalarin yetkili servislerinde, sigorta şirketimiz nezdinde hasar, onarım ve sigorta süreçlerini tamamlar, koordinasyon ve raporlama hizmeti sunar.

Teknik Muayene ve Egzos Emisyon Ölçümlerine ilave para ödemeyin.

DenizFilo, binek araçlar için trafige çiktiktan 36 ay sonra yapılacak Araç Teknik Kontrol ve Muayene işlemleri kapsamindaki masrafları öder.

Zor zamanda olması gereken ekipmanlar bagajda.

Araçlarda bulunmasi zorunlu olan yangin söndürücü, zincir ve ilkyardım seti araçlarınız bagajinda hazir, hem de dünya standartlarinda.

Bakım sizin degil bizim derdimiz.

Yetkili servislerde ve orijinal parça ve ekipmanlar kullanılarak yapılacak olan peryodik bakimlar, kullanım ömürleri doğrultusunda degismesi gereken asinma parçalari ve kullanici hatalari dışında kalan arıza onarımları DenizFilo tarafından yaptirilir.

Yolla temasinizin güvenle olması için çalışıyoruz.

DenizFilo ayricaligi ile dünyanın en önemli lastik markalari hizmetinizdedir. Lastik kullanım ömürleri 50.000 km’dir. Kış lastik değişimi standart hizmetimiz kapsamindadir, üstelik tüm lastik degisim ve lastik otel hizmetine ilave ücret istenmemektedir.

Sizi koruma adina kasko sigortasinin en geniş kapsamlisi bizde.

DenizFilo, plakaya özel her bir araç için genisletilmis kasko poliçesi sunmaktadir. Ayrica Kasko dahilinde her bir plakaya yıllık 1.000.000TL ye kadar Mali Mesuliyet limiti ile tamamen güvence altında olursunuz.

Trafik Sigortasi takibini unutun.

Her bir araç için Zorunlu Trafik Sigortalari yapılmaktadır.

Motorlu Tasitlar Vergilerinden Kurtulun.

Kira süresince tüm Motorlu Tasitlar Vergilerinin ödenmesi DenizFilo tarafından gerçeklestirilmektedir.

Hiçbir zaman yalniz kalmayacaksiniz.

DenizFilo 7/24 yol yardımi ve çağrı merkezi hizmetleri ile yaninizdadir.

Yedek oyuncunuz her zaman hazir.

DenizFilo, kiralanan araçların kiralama süreleri dahilinde 24 saati asan hareketsiz kalma durumlarında yedek araç hizmeti vermektedir.