ÜRÜN VE HİZMETLER

DenizFilo'da tüm müşterilerimiz özeldir... Premium hizmet paketi hizmetiniz de...

Filo Yönetim Hizmeti ile zaman kazandırırız.

DenizFilo, her türlü bakım, hasar, yol yardım, ikame araç, lastik, sigorta, vergiler, araç muayeneleri, para cezaları yönetimi ve bunlara dair danışmanlık, bilgilendirme ve raporlama hizmetleri sunar.

Hasar Yönetimi hizmetimizle kötü gün dostuyuz.

DenizFilo, markaların yetkili servislerinde, sigorta şirketimiz nezdinde hasar, onarım ve sigorta süreçlerini tamamlar, koordinasyon ve raporlama hizmeti sunar.

Teknik Muayene ve Egzos Emisyon Ölçümlerine ilave para ödemeyin.

DenizFilo, binek araçlar için trafiğe çıktıktan 36 ay sonra yapılacak Araç Teknik Kontrol ve Muayene işlemleri kapsamındaki masrafları öder.

Zor zamanda olması gereken ekipmanlar bagajda.

Araçlarda bulunması zorunlu olan yangın söndürücü, zincir ve ilkyardım seti araçlarınız bagajinda hazır, hem de dünya standartlarında.

Bakım sizin degil bizim derdimiz.

Yetkili servislerde ve orijinal parça ve ekipmanlar kullanılarak yapılacak olan peryodik bakımlar, kullanım ömürleri doğrultusunda değişmesi gereken aşınma parçaları ve kullanıcı hataları dışında kalan arıza onarımları DenizFilo tarafından yaptırılır.

Yolla temasınızın güvenle olması için çalışıyoruz.

DenizFilo ayrıcalığı ile dünyanın en önemli lastik markaları hizmetinizdedir. Lastik kullanım ömürleri 50.000 km’dir. Kış lastik değişimi standart hizmetimiz kapsamındadır, üstelik tüm lastik değişim ve lastik otel hizmetine ilave ücret istenmemektedir.

Sizi koruma adına kasko sigortasının en geniş kapsamlısı bizde.

DenizFilo, plakaya özel her bir araç için genişletilmiş kasko poliçesi sunmaktadır. Ayrıca Kasko dahilinde her bir plakaya yıllık 1.000.000 TL'ye kadar Mali Mesuliyet limiti ile tamamen güvence altında olursunuz.

Trafik Sigortası takibini unutun.

Her bir araç için Zorunlu Trafik Sigortaları yapılmaktadır.

Motorlu Taşıtlar Vergilerinden Kurtulun.

Kira süresince tüm Motorlu Taşıtlar Vergilerinin ödenmesi DenizFilo tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hiçbir zaman yalnız kalmayacaksınız.

DenizFilo 7/24 yol yardımı ve çağrı merkezi hizmetleri ile yanınızdadır.

Yedek oyuncunuz her zaman hazır.

DenizFilo, kiralanan araçların kiralama süreleri dahilinde 24 saati aşan hareketsiz kalma durumlarında yedek araç hizmeti vermektedir.