Özel Paketlerimiz

Premium hizmet anlayışı ile tüm müşterilerimiz bizim için özeldir…

DenizFilo, müşterimizin ihtiyacına uygun süre ve km’lerin belirlenmesinde başladığı rehberlik hizmetini, kiralayan için en uygun olan doğru model ve segmentin seçimi ile tamamlar.

Güncel piyasa ve güncel yasal düzenlemelerin takibinin yanı sıra, her türlü bakım, hasar, yol yardım, ikame araç, lastik, sigorta, vergiler, araç muayeneleri, para cezaları yönetimi ve bunlara dair danışmanlık, bilgilendirme ve raporlama hizmetleri sunar.
Araçların tüm maliyet faturalarının kira tutarı içerisinde olan servis faturaları, bakım faturaları, lastik faturaları vb. gibi evraklarınız tek bir elden takip edilmektedir. Binek araçlar için trafiğe çıktıktan 36 ay sonra yapılacak Araç Teknik Kontrol ve Muayene işlemleri kapsamındaki masraflarını ve Motorlu Taşıtlar Vergilerini DenizFilo halleder.
İş ve zaman kaybınızın önlenmesi adına siz işinizi yönetirken Filo evraklarını DenizFilo halleder
Tüm araçlarda Zorunlu Trafik Sigortaları tarafımızca yapılmakta ve plaka bazında genişletilmiş kapsamlı kasko hizmeti sunulmaktadır. Kasko içerisinde üçüncü şahısların canlarına ve mallarına gelebilecek zararları da teminat altına almak üzere 1.000.000 TL mali mesuliyet limiti bulunmaktadır. Şemsiye kasko, havuz kasko veya kiralama şirketlerinin güvencesi gibi kavramlar DenizFilo’da bulunmamaktadır.
Olası tüm riskler en geniş kapsam ile güvencemiz altında
Kiralanan araçlara sadece konusunda uzmanlık eğitimi almış kişiler müdahale eder, araçlarda yalnızca distribütörün onay verdiği parçalar kullanılır, araçlara yetkisiz eller dokunamaz ve yan sanayi ürünler kullanılamaz.
Operasyonel uzmanlığımız ile güvenliğiniz ilk önceliğimizdir.
Tekliflerde belirtilen ‘’Lastik Değişim Adetleri’’ kadar dört mevsim lastiği değişimi fiyatlamamıza dahildir. Lastiklerin değişim periyotları 50.000 km’dir. Kira kontratı süresinde 1 takım kış lastiği, kış lastiklerinin tüm sökme/takma ve balans işlemleri ve lastik oteli hizmeti kira fiyatlamasına dahildir. 
Yol ile temasınız bizim için değerli.
Ayrıca araçlarımızın bagajlarında standartlara uygun yangın söndürücü, zincir ve ilkyardım seti bulunmaktadır. Kiralama süresi dahilinde 24 saati aşan ve destek gerektiren her durumda yedek araçlarımız hizmete hazırdır. 
DenizFilo 7/24 yol yardımı ve çağrı merkezi hizmetleri ile Türkiye‘nin her bölgesinde sizi asla yalnız bırakmaz.